google

  narzędziownia, formy wtryskowe, obróbka skrawaniem

  Kursy walut 16.10.2019
  1 USD
  3.8934
  -0.0018
  1 EUR
  4.2970
  0.0021
  1 CHF
  3.9041
  0.0041
  1 GBP
  4.9610
  0.0328
  1 RUB
  0.0605
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  TBI Technology Sp. z o.o.
  TBI Technology Sp. z o.o.

  TBI Technology Sp. z o.o.


  Polska marka maszyn CNC. Nowoczesne rozwiązania technologiczne począwszy od dostarczania obrabiarek CNC, doboru narzędzi do obróbki, po komputerowe systemy CAD/CAM wspomagające wytwarzanie.

  Postęp to suma detaliWyobraź sobie niezawodną maszynę, która pracuje dokładnie tak, jak tego chcesz dla efektów przewyższających Twoje oczekiwania. Maszynę, która dzięki dogodnemu sposobowi finansowania, zamiast generować straty, maksymalizuje Twoje zyski. Jeszcze 10 lat temu nie byłoby to możliwe. Dziś ta wizja staje się rzeczywistością.

   

  W TBI Technology pracujemy na Twój sukces. Posiadamy najszerszy na rynku zakres możliwości obróbczych i najwyższy standard wyposażenia na rynku. W maszynach CNC marki TBI zastosowano światowe komponenty wyposażenia. Ich wysoka jakość przekłada się na efektywną pracę obrabiarek, doskonałe wyniki i Twoją satysfakcję z osiągniętego sukcesu biznesowego.

  Nasze portfolio maszyn obejmuje:

  • centra obróbkowe CNC,
  • tokarki CNC,
  • frezarki bramowe CNC,
  • wytaczarki CNC,
  • tokarki karuzelowe,
  • centra tokarskie.

  Oprócz maszyn sygnowanych własnym logo, jesteśmy również autoryzowanym przedstawicielem handlowym i serwisowym światowych marek, takich jak: TOS KURIM, OMOS, Ermafa-Auerbach oraz Torni Tacchi.

  TWARDA BRANŻA, ELASTYCZNE PODEJŚCIE

  Jeżeli masz nietypowe wymagania, takie, którym nie są w stanie sprostać inni producenci maszyn CNC – dobrze, że do nas trafiłeś. Dbamy o terminowe dostarczenie produktów oraz zapewniamy kompleksową obsługę związaną z uruchomieniem i wdrożeniem obrabiarek do konkretnego procesu technologicznego. Każda maszyna o wadze do 12 ton jest uruchamiana, konfigurowana i testowana we własnym zakładzie produkcyjnym w Raciborzu. Współpracując z nami, otrzymujesz gwarancję, że otrzymasz dopasowaną do Twoich potrzeb, niezawodną i funkcjonalną obrabiarkę.

  KOMPLEKSOWOŚĆ ROZWIĄZAŃ

  Wychodzimy z założenia, że kompleksowość jest bardzo ważną cechą. Narzędzia do obróbki skrawaniem oraz oprzyrządowanie obrabiarek to jedne z najważniejszych elementów podczas planowania zakupu maszyny CNC. Wprowadziliśmy na rynek narzędzia CNC do obrabiarek sygnowane własną marką TBI Tools. Nasze narzędzia charakteryzują się wysoką jakością w optymalnej cenie. Ponadto dostarczamy narzędzia takich producentów jak: YG-1, HHW, Pafana, APX, Sumimoto, TaeguTec i wiele innych.

  Ofertę TBI Technology uzupełnia kompleksowe wsparcie w zakresie dostarczania narzędzi do obróbki skrawaniem. Posiadamy m.in. frezy, gwintowniki, wiertła, pogłębiacze. Oferujemy również usługi serwisowe i modernizacyjne urządzeń CNC. Działamy także w sektorze szkoleń branżowych.

  Bardzo duży nacisk kładziemy na innowacyjne rozwiązania IT, usprawniające Twoją pracę i powiększające zyski. Dlatego w asortymencie TBI Tools odnajdziesz również komputerowe systemy CAD/CAM oraz PLM, które nieustannie poszerzamy i udoskonalamy.

  Przeznaczone  dla  inżynierów,  profesjonalne  oprogramowanie  WorkNC  wykorzystywane  jest  głównie w zakładach  produkujących  formy  i  narzędziowniach.  Dzięki  bezkolizyjnemu  przejściu  –  zapewni  Ci najwyższy stopień bezpieczeństwa i pozwoli na uniknięcie sytuacji generującej straty w produkcji.

  NOWE SPOSOBY FINANSOWANIA

  Obawiasz się, że koszty mogą Cię przerosnąć? Nie w TBI. Jako pierwsi na rynku wzbogaciliśmy zakres naszych usług o rozwiązania ułatwiające finansowanie inwestycji, zapewniające jej pełne bezpieczeństwo i opłacalność.  Opracowaliśmy  wyjątkowo  korzystny  model  leasingu  z  gwarantowanym  wykupem urządzeń po wygaśnięciu umowy. Oferujemy również oszczędną możliwość wynajmu maszyny na określony czas, dzięki czemu płacisz tylko za faktyczny okres jej eksploatacji.

  SERWIS MASZYN CNC

  Własne centrum serwisowe w samym sercu Śląska oraz specjalistyczny sprzęt diagnostyczny. Gwarantujemy naszym Klientom natychmiastowe wsparcie techniczne niezbędne do prawidłowej pracy maszyn CNC. Na zgłoszoną awarię odpowiadamy w przeciągu 24 godzin. A ponadto, dokonując naprawy – udzielamy rocznej gwarancji na wykonane usługi serwisowe.

   

  W procesie obróbczym TBI Technology stawia na postęp, który jest sumą starannie dobranych detali, co świetnie obrazuje frezarka NewLine 1270
   
   
   
   
  Wyobraź sobie niezawodną maszynę, która pracuje dokładnie tak, jak tego chcesz dla efektów przewyższających Twoje oczekiwania. Maszynę, która dzięki dogodnemu sposobowi finansowania, zamiast generować straty, maksymalizuje Twoje zyski. Jeszcze 10 lat temu nie byłoby to możliwe. Dziś ta wizja staje się rzeczywistością. Integracja robota KUKA z tokarką TBI TC 300 Compact MC
   
   
   
   
   
       

   

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.